Teslimat Hakkında Bilgiler

Siparişe ait ürünlerin müşteriye en kısa sürede kusursuz şekilde ulaştırılmasından şirketimiz sorumludur. Teslimat sırasında ürün herhangi bir şekilde zarar görür ise ; Kargo yetkilisi tarafından tutulan tutanakla istinaden ürün müşteriden alınıp, yeni ürünün teslimatı yapılır. Bu gibi durumlarla karşılaşıldığında 7 iş günü içerisinde müşteri temsilcilerine ulaşılıp, bu problemin iletilmesi gerekmektedir. Ürününüzün teslimatı sırasında kontrol edilerek varsa sorun tespitinin anında yapılması ve kargo görevlisi ile hasar tespit tutanağı hazırlanması gerekmektedir. Teslimattan sonra ortaya çıkacak problemlerden firmamız sorumlu değildir. 

Yurt dışı gönderim : 

Ödeme kredi kartı ve havale ile yapılır . 

Yurt dışı kargo gönderimlerde kargo alıcıya aittir .
Siparişlerin teslimatı sırasında müşteriye ulaşılmaması durumunda, sipariş 3 gün süre ile kargo firmasının ilgili şubesinde bekletilir. Bu tarih içerisinde alınmayan ürünlerin şirketimize iade edilmesi durumunda tekrar müşteriye telefon ile ulaşılır ve yeni teslimat zamanı belirlenir. Tekrar kargo gönderim ücreti alıcı ödemeli olarak yapılır.
Siparişimi nasıl takip edebilirim? 
Hesabım menüsünün sağında yer alan  Siparişlerim bölümünden siparişinizin her aşamasını takip edebilirsiniz.

Siparişiniz İşleniyor: Siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlandığını belirtir.

* Ürününüz Tamamlandı: Paketleme işleminin tamamlandığını ve kargoya teslim edildiğini gösterir. Kargo takip numaranıza tıklayarak, paketinizin nerede olduğunu görebilirsiniz.

Siparişiniz iptal edildi: İadesini talep ettiğiniz ürünün tarafımıza ulaştığını ve iade onayı aldığını ifade eder. Takip eden günlerde ücret iadesi kredi kartınıza yapılmaktadır.

Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım? 
Sipariş numaranızı belirterek durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en yakın kısa sürede bu konuda cevap verilecektir. Dilerseniz 0551 159 6929 no’lu telefondan müşteri hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz.

Teslimatla ilgili önemli bilgiler
* Kargonuzu teslim alırken, kargo yetkilisi yanınızdayken paketi kontrol etmenizi öneririz. Eksik/Hasarlı ürün tespit etmeniz durumunda; kargo yetkilisinden tutanak tutmasını talep ediniz ve ürünleri teslim almayınız. Tutanak tutulması, kargodaki problemin sizden değil, kargo firmasından kaynaklandığını gösterir. Tutanak sonucunda yeni ürün tarafınıza hemen kargolanacaktır.

* Kargoyu teslim aldıktan sonra yapılan eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığı ya da ilk teslim anında hazırlanmadığı için incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.

* Ürünü; faturası, orijinal kutusu, orijinal ambalajı, birlikte gönderilen dökümanları ve tüm aksesuarları ile göndermeniz gerekmektedir. Kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünlerin iadesi kabul edilmektedir.

* Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmaması ya da koli bandı kullanılmamasını rica ederiz. Aksi halde iade işlemi gerçekleştirilemeyecektir.

* Kullanım sırasında vücuda temas eden ürünler (iç çamaşırı, kulaklık, bijuteri, vb.), kozmetik ürünler, elektronik kişisel bakım ürünleri hijyenik sebeplerle iade edilememektedir.

* Kopyalanabilir ürünlerin (VCD, DVD, vb.) ve tek kullanımlık ürünlerin orijinal ambalajının açılması halinde iadeleri gerçekleşmemektedir.

* Kullanıcı hatası ile (düşme, çarpma, vb.) hasar gören ürünler iade alınamamaktadır.

* İade işlemlerinde, faturanın ürünle birlikte gönderilmesi gerekir.